Je bent succesvol ingelogd op Mijn ANVR
Uitloggen
Powered by 
Intranet

Skip Navigation LinksIATA-BSP cijfers maart: verdubbeling in volume t.o.v. februari

Je bent hier:
ANVR  >  ANVR-Nieuws

Nieuws
IATA-BSP cijfers maart: verdubbeling in volume t.o.v. februari

Vrijdag 16 april 2021
Uit de BSP-cijfers van maart 2021 blijkt een forse groei in verkoop in de maart t.o.v. februari. De gross sales bedroeg in USD 30,6 mln, t.o.v. de USD 14,4 mln in februari.

IATA-cijfers2021apr_klein.png

Hierbij past wel een kanttekening:  In 2019 werd zo rond de 300 mln USD gemiddeld per maand in de Nederlandse markt verkocht. Het zijn nog steeds zeer lage cijfers, er is nog een lange weg te gaan, maar de weg omhoog is er. De vergelijking met 2020 is lastig omdat juist in maart 2020  ong. 2/3 van de normale omzet verdween (t.ov. februari 2020) door de snel om zich heen grijpende corona-pandemie.
De stijging van het aantal transacties is minder groot, maar hierbij moet rekening worden gehouden dat het aantal refunds nog steeds fors is. 

Klik hier voor een overzicht van de IATA cijfers over de eerste 3 maanden van 2021. Meer BSP-cijfers zijn (voor leden) te vinden op www.anvr.nl/mijnanvr/luchtvaart