Je bent succesvol ingelogd op Mijn ANVR
Uitloggen
Powered by 
Intranet

Skip Navigation LinksVLN naar verwachting half november aan te vragen

Je bent hier:
ANVR  >  ANVR-Nieuws

Nieuws
VLN naar verwachting half november aan te vragen

Maandag 1 november 2021
De regeling Subsidie Vaste Lasten voor onder andere Nachtsluiting (VLN) is er voor ondernemers die in het 4e kwartaal van 2021 minimaal 50% minder omzet hebben. Deze regeling geldt ook voor reisondernemingen die aan de voorwaarden voldoen. Reisondernemers komen overigens alleen in aanmerking als ze ook de Tegemoetkoming Vaste Lasten (TVL) Q2 én Q3 2021 kregen.

​"Ondernemers kunnen naar verwachting in de 2e helft van november 2021 VLN aanvragen. Dit hangt af van verlenging van de mogelijkheid om steun voor 2021 in 2022 te verlenen op grond van het Europese staatssteunkader. En van de daarbij behorende goedkeuring van de Europese Commissie.

Als je op de hoogte wilt blijven van de ontwikkelingen rond de VLN kun je je emailadres achterlaten bij het RVO", zegt Frank Radstake van de ANVR.

Meer informatie over de invulling, de voorwaarden en de bijbehorende subsidiepercentages van de VLN zijn eveneens te vinden bij de RVO.