Als je deel wilt nemen aan de ALV kun je je aanmelden via de agenda. Let op: de vergadering is vanzelfsprekend alleen voor leden van de ANVR.
Op de agenda staat onder meer de goedkeuring van het jaarverslag over 2021, de aanpassing van de statuten van de ANVR en de benoeming van nieuwe bestuursleden. Zie voor de stukken de downloads bij het onderwerp ledenvergadering.
Leden die aanvullende onderwerpen willen agenderen voor deze ALV, kunnen deze (na aanmelding voor de ALV) schriftelijk agenderen door een mail te sturen aan Frank Radstake (fradstake@anvr.nl), niet later dan donderdag 30 juni a.s. om 16.00 uur. Conform art. 10 lid 3 van de statuten bepaalt het bestuur vervolgens de uiteindelijke definitieve agenda.