Je kunt tijdens het vragenuur weer terecht voor vragen over allerlei actuele onderwerpen zoals het voucherfonds (voorheen voucherbank), uitvoeringsregelingen Reisvouchers, SGR bijdrage per 1 februari as., reisadviezen, PCR- en sneltesten, de vliegbelasting die is ingegaan op 1 januari, steunmaatregelen van de overheid enz. enz.
Schrijf je in via het agenda item (achter inlog).
Zorg ervoor dat je op de aanmeldknop (AANMELDEN) drukt om je aanmelding te bevestigen, je ontvangt dan een bevestiging in je e-mail).
De bijeenkomst wordt online georganiseerd via microsoft teams. Je ontvangt een aanmeldlink per e-mail uiterlijk vrijdagmorgen.
Let op! Accepteer alléén een Outlook-uitnodiging voor dit vragenuurtje afkomstig van een ANVR-emailadres.
Uiteraard houden we je ook op de hoogte via ANVR Nieuws en kun je voor aanvullende vragen terecht via ledeninfo@anvr.nl.