Je bent succesvol ingelogd op Mijn ANVR
Uitloggen
Powered by 
Je bent hier:
ANVR  >  Nieuws

Persbericht
Reiswerk sluit unieke samenwerking af met verslag ‘Samen werken aan werk’ (Persbericht Reiswerk)

Woensdag 14 mei 2014
Reiswerk, ANVR, vakbond De Unie, UWV en de gemeente Rijssen-Holten brengen vandaag de brochure ‘Samen werken aan werk, Oad-medewerkers op weg naar een nieuwe baan’ uit. Het boekje vormt het sluitstuk van het unieke samenwerkingsverband voor de voormalige medewerkers van Oad en laat zien wat de samenwerkingspartners samen hebben bereikt sinds het faillissement van de Oad-groep in september vorig jaar.

De vijf samenwerkingspartners zijn enthousiast over hun succesvolle samenwerking. Frank Radstake, manager van Reiswerk: ‘Samen hebben we zoveel meer bereikt dan dat we dat ieder afzonderlijk hadden kunnen doen. We hebben ieder onze expertise ingezet en die verschillende kwaliteiten hebben elkaar binnen ons samenwerkingsverband enorm versterkt. De aanstelling van een projectmanager, die zelf als HR-adviseur bij Oad werkte en zowel het bedrijf als haar collega’s goed kende, is goed bevallen. De persoonlijke en individuele begeleiding van werkzoekende reisprofessionals door deze projectmanager is een belangrijke succesfactor geweest. Door onze inspanningen en de inzet van de Oad-medewerkers zelf heeft een groot deel van het Oad-personeel in relatief korte tijd een nieuwe baan gevonden. Het is bijzonder dat we uit het afschuwelijke faillissement van Oad zo’n mooie samenwerking hebben kunnen laten groeien met een al even mooi resultaat.’

Oad-medewerkers op weg naar een nieuwe baan
Op 1 april van dit jaar had 450 van de in totaal 950 werkloze Oad-medewerkers weer een baan gevonden. Werkgevers hebben mede aan dit succes bijgedragen door vacatures te melden bij de samenwerkingspartners en de projectmanager. Het boekje ‘Samen werken aan werk’ laat niet alleen de ervaringen en resultaten van het samenwerkingsverband zien, maar vertelt ook het verhaal van Anja van der Ham-Derkink die 25 jaar voor Oad gewerkt heeft en met hulp van de activiteiten uit het samenwerkingsverband een nieuwe baan vond die helemaal bij haar past. De projectmanager die honderden van haar voormalige collega’s begeleidde en coachte vertelt waarom de persoonlijke en individuele begeleiding zo belangrijk is geweest in dit project.

Het boekje ‘Samen werken aan werk is te vinden op https://www.reiswerk.nl/s/c/inl/Samen%20werken%20aan%20werk_%20boekje%20OAD_def.pdf
Deel en print
Gerelateerde Tags